Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych ogłasza nabór na staż do Zakładu Lingwistyki Instytutu.

 

Studentów ostatnich lat oraz absolwentów filologii polskiej, językoznawstwa oraz lingwistyki zachęcamy do przesyłania drogą elektroniczną CV wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych ogłasza nabór na staż do Zakładu Chemii Instytutu.


Studentów ostatniego roku oraz absolwentów kierunków chemicznych zachęcamy do przesyłania drogą elektroniczną CV wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od czasu wydania w 1582r. przez papieża Grzegorza XIII bulli „Inter Gravissimas”, wprowadzono w Polsce zreformowany kalendarz gregoriański obowiązujący do dnia dzisiejszego.

Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych, jeśli chcesz poznać pracę w nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, jeśli chcesz współpracować z ekspertami oraz zdobyć doświadczenie, jeśli jesteś osobą z charyzmą i zaangażowaniem – Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych uprzejmie zaprasza wybitnych studentów, wyróżniających się merytorycznie i osobowościowo oraz absolwentów Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych na staż letni do Pracowni Chemii.

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, iż współpracujący z Instytutem Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks jako biegły ad hoc, kardiolog - dr n med. Marek Baliński został nominowany na Stałego Biegłego Sądowego przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2012 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.