Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych, jeśli chcesz poznać pracę w nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, jeśli chcesz współpracować z ekspertami oraz zdobyć doświadczenie, jeśli jesteś osobą z charyzmą i zaangażowaniem – Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych uprzejmie zaprasza wybitnych studentów, wyróżniających się merytorycznie i osobowościowo oraz absolwentów Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych na staż letni do Pracowni Chemii.

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, iż współpracujący z Instytutem Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks jako biegły ad hoc, kardiolog - dr n med. Marek Baliński został nominowany na Stałego Biegłego Sądowego przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Od czasów Gutenberga kalendarz jest jednym z najpopularniejszych dzieł drukowanych, kupowanych, rozdawanych i często przechowywanych przez całe stulecia.

W dniu 5 września 2016r. Zakład Chemii Instytutu powitał nowego pracownika – do zespołu dołączyła dr Agatha Grela, absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i doktor nauk chemicznych, ze specjalizacją w chemii analitycznej.

W związku z bardzo licznymi zapytaniami od organów procesowych, uprzejmie informujemy, iż Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks® w Poznaniu jest instytucją specjalistyczną w rozumieniu art. 193 § 2 k.p.k. oraz spełnia przesłanki instytutu naukowo – badawczego, zgodnie z art. 290 § 1 k.p.c, w powiązaniu z § 2.


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2012 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.