Dziękujemy Państwu za udział w Konferencji pt.:„Tendencje w kryminalistyce. Dowody mają głos... Nowe tendencje w ekspertyzach kryminalistycznych a obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorstw" która odbyła się 31.03.2014r. w Hotelu Sheraton w Poznaniu.

Patronat Honorowy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Wielkopolskiej Izby Adwokackiej spowodował, iż wydarzenie to miało szczególny charakter, zaś wśród uczestników byli przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, organów ścigania i znamienitych kancelarii prawnych.

 

Poruszona tematyka podczas konferencji miała na celu upowszechnienie nowatorskich ekspertyz kryminalistycznych (np. lingwistyki kryminalistycznej) oraz m.in. badań fizykochemicznych i możliwości wykorzystania ich wyników w sprawach m.in rodzinnych.

 

Znamienici prelegenci to prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka, której wystąpienie pt. „Twój język cię zdradza. Czy "anonimowy cyberstalker" to oksymoron?" wzbudził ogromne zainteresowanie i wraz z tematyką wystąpienia pt. „Plagiat w ujęciu językoznawczym" dr. Krzysztofa Kredensa  z Ośrodka Językoznawstwa Kryminalistycznego Uniwersytetu Aston, zostaną zamieszczone jako materiały pokonferencyjne w Kwartalniku Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA.

 

 

 

Wróć do Aktualności


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2022 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

dev