Pracownia Toksykologii Instytutu rozpoczyna rekrutację na stanowisko stażysty w IEK Analityks w Poznaniu na rok 2021.

21 marca 2019r. Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks w Poznaniu przeprowadził szkolenie dla Sędziów i Ławników Sądu Rejonowego Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu.

Mamy zaszczyt poinformować, iż z dniem 14.08.2019 r. prof. dr hab. Jacek Warchala, dołączył do grona wybitnych ekspertów Zakładu Lingwistyki i Psychologii Instytutu, w której wydajemy opinie w zakresie mowy nienawiści, delegalizacji partii politycznych/stowarzyszeń i innych organizacji, w oparciu o przepisy konstytucyjne (opinie kolegialne z m.in. z konstytucjonalistami i historykami), plagiatów, anonimów, ustalenia profilów stalkerów i cyber- stalkerów.

 

Mamy zaszczyt poinformować, iż z dniem 20.08.2019 r. prof. dr hab. Paweł Nowak, objął funkcję p.o. Kierownika Zakładu Lingwistyki i Psychologii Instytutu, w którym wydajemy opinie w zakresie mowy nienawiści, delegalizacji partii politycznych/stowarzyszeń i innych organizacji, w oparciu o przepisy konstytucyjne (opinie kolegialne z m.in. z konstytucjonalistami i historykami), plagiatów, anonimów, ustalenia profilów stalkerów i cyber- stalkerów.

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych ogłasza nabór na staż do Zakładu Lingwistyki Instytutu.

 

Studentów ostatnich lat oraz absolwentów filologii polskiej, językoznawstwa oraz lingwistyki zachęcamy do przesyłania drogą elektroniczną CV wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2022 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

dev