Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych dołączył do grona członków IALFS (Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauk Prawnych i Kryminalistycznych) – jednego z największych stowarzyszeń kryminalistycznych na świecie.

 

Przynależność do IALFS stwarza niepowtarzalne okazje do wymiany poglądów i doświadczeń z kryminalistykami z całego świata. Stowarzyszenie IALFS to również doskonałe forum wymiany informacji dotyczących najnowocześniejszych badań i tendencji w kryminalistyce. Celem działalności Stowarzyszenia jest propagowanie najnowszych osiągnięć nauk kryminalistycznych.

IALFS4091

 

Przynależność Instytutu do IALFS jest przypieczętowaniem działalności, która dostarcza klientom/zleceniodawcom Instytutu rozwiązań na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wszelkiego rodzaju opiniowania jak i konsultacji. 

 

Przynależność do Stowarzyszenia jest niezwykłym wyróżnieniem dla biegłych sądowych poszczególnych zakładów naszego Instytutu. Członkowstwo w IALFS traktujemy jako potwierdzenie słuszności wysiłków włożonych w każdą opinię/ekspertyzę na rzecz wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania.

 

 

 

Wróć do Aktualności


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2022 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

dev