W Komendzie Głównej Policji w Warszawie, w dniu 10 listopada 2015r., podczas uroczystej zbiórki z okazji Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej, wręczono ordery i odznaczenia państwowe oraz medale resortowe.

 

Wśród uhonorowanych osób znalazła się prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka - Rzecznik Instytutu Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks w Poznaniu i Kierownik Pracowni Badań Lingwistycznych, która została odznaczona Złotym Medalem za Zasługi dla Policji.

 

W imieniu Zarządu Instytutu, wszystkich pracowników i współpracowników składamy gratulacje, życzymy dalszej, jakże owocnej współpracy z Policją w zakresie naukowym i dydaktycznym oraz pragniemy podkreślić, iż od lat prowadzona działalność naukowa Pani Profesor, ze szczególnym uzwględnieniem tematyki komunikacji w sytuacjach kryzysowych oraz komunikacji wewnętrznej w służbach mundurowych, otworzyła szersze możliwości współpracy Policji w zakresie komunikacji społecznej - Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych czuje się wyróżniony, iż może towarzyszyć Pani Profesor w jej drodze naukowej.

 

Jeszcze raz gratulujemy.

 

 

Zdjęcia z uroczystości, do krótych obejrzenia serdecznie zapraszamy, zostaną zamieszczone w terminie późniejszym.


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2022 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

dev