Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych, jeśli chcesz poznać pracę w nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, jeśli chcesz współpracować z ekspertami oraz zdobyć doświadczenie, jeśli jesteś osobą z charyzmą i zaangażowaniem – Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych uprzejmie zaprasza wybitnych studentów, wyróżniających się merytorycznie i osobowościowo oraz absolwentów Wydziału Chemii i kierunków pokrewnych na staż letni do Pracowni Chemii.

Wybrani kandydaci na staż, zostaną poinformowani drogą mailową o spotkaniu rekrutacyjnym. Nie udzielamy informacji telefonicznie.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca czerwca.


INFOLINIA: biegły tel. kom. 694 49 70 70 Pon - Pt w godz. 8:00 – 16:00    tel. (0-61) 829 10 10

© IEK 2022 Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie ZAMI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, które nie zawierają żadnych danych osobowych (więcej w polityce prywatności). Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

dev